Обслуговування теплового пункту (ІТП)

Технічне обслуговування теплового пункту

Обслуговування Теплового пункту виконується для підтримки обладнання у працездатному стані та роботи його в режимі з максимальною економією без шкоди комфорту. Наявність укладеного договору обслуговування ІТП і те, що ми його обслуговуємо не є гарантією того, що нічого непередбачуваного не станеться. На те вони непередбачувані ситуації, що передбачати їх не можна. Але, непередбачені ситуації трапляються значно рідше у ІТП, які кваліфіковано обслуговують. Крім того, ви будете впевнені, що ми приїдемо з обумовленою оперативністю.

При підписанні договору обслуговування на рік можна замовити повний пакет обслуговування або вибрати тільки ті виїзди з річного графіка, які вас цікавлять. Оплату за вибраний пакет обслуговування можна розбити на щомісячні, щоквартальні або разові платежі.

рекомендований пакет річного обслуговування теплового пункту
період виконання
Пуск теплового пункту та системи опалення. Включає стартове налаштування автоматики ІТП
на початку опалювального сезону
Енергоменеджмент (контроль режиму роботи з виїздом спеціаліста в ІТП та віддалено за запитом, включає 1 виїзд на місяць)
листопад, грудень, січень, лютий, березень
Зупинення теплового пункту. Планова ревізія та ремонт обладнання ІТП. Підготовка до наступного опалювального сезону
наприкінці опалювального сезону

Вартість обслуговування ІТП розраховується індивідуально виходячи з кількості та найменувань обладнання, а також від послуг, що входять до пакету обслуговування. Але для порядку цифр можна сказати, що для житлового будинку вартість повного пакета обслуговування теплового пункту становить близько 15 гривень на місяць з однієї квартири.

План графік виїздів та список робіт, що виконуються під час цих виїздів, затверджуються під час укладання договору.

У вартість обслуговування не входить складний ремонт обладнання, що потребує заміни дорогих елементів і ремонту обладнання з простроченим гарантійним терміном. Такі ремонти оплачуються окремо.

Наявність договору на обслуговування не виключає наявності в будинку слюсаря здатного виконати аварійну зупинку обладнання або аварійно виконати базові дії, що виключають розвиток аварійної ситуації.

до складу робіт може входити

про нас
© ТОВ "Опалювальні Системи" : OTOS : 2014
UA
RU