Повірка лічильника тепла у Харкові

Повірка лічильника тепла — це процедура, що підтверджує придатність використання теплолічильника для комерційних розрахунків за спожите тепло.

Повірка лічильника тепла

Згідно з чинним законодавством, планова повірка теплолічильника повинна виконуватися один раз на чотири роки, якщо інший міжповірочний інтервал не вказано у паспорті приладу обліку Оплачується планова повірка, тим кому належить теплолічильник (у кого він стоїть на балансі).

Позапланова повірка може бути здійснена за ініціативою споживача, що сумнівається в правильності обліку спожитого тепла або теплопостачальної організації в будь-який час. Оплачується позапланова повірка лічильника її ініціатором.

процедура повірки лічильника тепла

1 Перед повіркою теплолічильник слід розпломбувати. Про що складається двосторонній акт між споживачем та представником теплопостачальної компанії із зазначенням номерів знятих пломб та показань лічильника на момент розпломбування.

2 Після чого лічильник слід демонтувати і передати в компанію, яка займається повіркою.

3 При повірці лічильник перевіряється на точність вимірювання витрати води, температури та різниці температур теплоносія. У лічильників з автономним живленням, при необхідності замінюється елемент живлення.

4 В результаті перевірки складається свідоцтво про повірку та готовність теплолічильника до подальшої експлуатації або дефектний акт із зазначенням причин негативного результату повірки.

5 Після повірки необхідно виконати монтаж теплолічильника і викликати метролога з теплопостачальної організації для його опломбування.

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2022 р. № 412 - якщо строк дії повірки вашого теплолічильника закінчується у період воєнного стану - повірку таких приладів можна зробити на протязі трьох місяців після відміни воєнного стану. У разі припадання часу повірки на опалювальний період, повірку можна виконати після закінчення опалювального періода.

про нас
© ТОВ "Опалювальні Системи" : OTOS : 2014
UA
RU