Встановлення квартирного лічильника тепла у Харкові

Встановлення квартирного Лічильника Тепла у Харкові

квартири з теплолічильником платять за опалення в середньому на 30% менше

економія з комплексним енергозбереженням досягає 70%

як працює квартирний теплолічильник

як працює квартирний теплолічильник

Квартирний лічильник складається з обчислювального електронного блоку, ультразвукового датчика витрати та двох датчиків температури.

Щоб визначити скільки тепла спожила квартира, лічильник заміряє скільки води пройшло через систему опалення квартири та на скільки ця вода охолола. Помноживши об'єм води на поправочний коефіцієнт та різницю температур, теплолічильник визначає спожите тепло.

Об'єм води заміряється на вході в квартиру датчиком витрати (водоміром), а температура води заміряється датчиками температури, що встановлюються на вході та виході води з квартири.

А тепер секрет 😉 ВСІ теплолічильники обчислюють однаково! але є особливості, які впливають на те, зможете ви досягти максимальної економії чи ні.

як вплинути на споживання тепла

1 — чим менше через лічильник протікає води, тим менше ви сплачуєте за опалення. Зменшити витрату води можна краном, встановленим перед теплолічильником, але максимальної економії можна досягти лише обмежуючи витрату на всю квартиру клапаном тонкого регулювання, а термостатами на кожному з опалювальних приладів точково.

2 — чим менше вода остигає у вашій квартирі, тим менше ви сплачуєте за опалення. Те на скільки охолоне вода ви вплинути не можете, якщо звичайно не накриватимете батареї ковдрою 😉

важливий момент: більшість теплопостачальних організацій дозволяють повне перекриття системи опалення, але не дозволяють роботу лічильника з витратою нижче мінімальної. Тому, при виборі теплолічильника слід звернути увагу на дві його характеристики, що дозволяють досягти максимальної економії:

Мінімальна витрата, на якій може працювати теплолічильник. Встановлюючи теплолічильник з високою мінімальною витратою, можна зіткнутися з проблемою коли в квартирі жарко, а сильніше прикрити систему опалення ви вже не можете, тому що тоді лічильник буде працювати на витраті нижче мінімальної і вам теплопостачальна організація нарахує по повній, як квартирі без лічильника.

Облік часу роботи з нульовою витратою, тобто коли система опалення була повністю перекрита. Оскільки теплопостачальні організації не забороняють повне перекриття системи опалення – ви можете її перекрити вручну, чи це зроблять автоматично термостати встановлені на батареях. Але довести, що система дійсно була перекрита, а лічильник не працював у режимі з витратою нижче мінімальної можна лише з лічильником, що враховує час роботи з нульовою витратою!

які теплолічильники ми рекомендуємо, і чому саме їх ...

встановлення квартирного теплолічильника Харків

ми рекомендуємо встановлювати теплолічильники Landis Gyr T230 / T330
тому що:

1 — у них найнижча мінімальна витрата -
6 літрів на годину, а без цього не досягти максимальної економії на опаленні

2 — вони враховують час роботи з нульовою витратою, це означає, що теплова мережа прийме показання навіть коли опалення якийсь час було перекрито, наприклад, вами - тому що на вулиці тепло, або автоматично термостатами

3 — просте інтуїтивне керування лише однією кнопкою

вартість встановлення квартирного теплолічильника

Ultraheat
T230

Ultraheat
T330

Sharky
774

ціна повного комплексу робіт з встановлення теплолічильника

7000 грн.*

7500 грн.*

7500 грн.*

заводська гарантія

5 років

5 років

5 років

корпус

композит

латунь

латунь

час коли опалення було перекрито

враховує

враховує

не враховує

міжповірочний інтервал
4 роки

мінімальна витрата
6 літрів на годину

витратомір
ультразвуковий

країна виробник
Німеччина

можливість підключення до системи дистанційної передачі показань
передбачена

регулюючий клапан Valtec Італія
включено у вартість

сітчатий фільтр з товстостінної латуні
включено у вартість

* ціна для теплолічильника DN15 які зазвичай встановлюємо на квартири площею до 100 м², з урахуванням вартості середньої набірки матеріалів необхідних для монтажу.

факт — Зниження температури в квартирі на 1°C веде до зниження оплати за опалення на 6%. Отже, якщо ви підтримуватимете в квартирі не 25, а 20°C, — платити будете на 30% менше.

факт — Автоматичне перекриття системи опалення під час вашої відсутності в робочі дні з 8:00 до 18:00 — дозволить скоротити витрати на опалення на 35%, звичайно якщо у вашій квартирі встановлено теплолічильник 😉

факт — У перший після побудови будинку опалювальний сезон квартира споживає на 20% більше тепла ніж у наступні роки. Це пов'язано з просушуванням будинку та підвищеною теплопровідністю ще вологих стін.

лише встановлення теплолічильника недостатньо, якщо хочете платити за опалення у 4 рази менше

комплексний інженерний підхід до енергозбереження у квартирі дозволяє досягти таких показників

45 %

економія на опаленні
програмований радіаторний контролер

20 %

економія на опаленні
ручний клапан тонкого регулювання

70 %

економія на опаленні
обстеження квартири енергоаудитором

Знаємо, що Ви встановлюєте теплолічильник для того, щоб скоротити витрати на опалення. І також знаємо, що лише встановлення лічильника недостатньо, щоб знизити платіжку у кілька разів, але це можливо при комплексному підході до енергозбереження в квартирі. Тому в Кабінеті замовника, посилання на який Вам видадуть під час укладання договору, Ви знайдете персональні "секретні 🤐" рекомендації нашого енергоаудитора щодо скорочення витрат на опалення Вашої квартири в кілька разів.

Лічильник встановлюється один раз на багато років, тому знаємо наскільки важлива для вас надійність. Ми зациклені на високій якості і намагаємось у всьому виправдати вашу довіру, використовуємо матеріали лише з товстостінної латуні і виконуємо гідравлічні випробування після монтажу, що гарантує повний захист від протікання. А німецькі ультразвукові теплолічильники настільки надійні, що ми абсолютно впевнені в тому, що вони пройдуть повірку через 4 роки та покриваємо їх гарантією на 5 років.

У разі виникнення питань щодо роботи квартирного лічильника тепла для їх вирішення Вам не доведеться шукати регіонального представника – ми самі є регіональним представником компанії Landis Gyr. Тому впевнено надаємо 5-ти річну гарантію на теплолічильник і вказуємо її в договорі з компанією, що працює більше 5 років 😉. Сертифікат підтверджує, що компанія OTOS є єдиним регіональним представником Landis&Gyr у Харкові

Ми всі перебуваємо у групах наших будинків і розуміємо якою відповідальністю навантажені їх організатори, тому що від вибору надійних теплолічильників та гідної компанії залежить їхня репутація та стосунки з сусідами в майбутньому. Компанія OTOS не експериментує з якістю в гонитві за найнижчою ціною та сприяє лідерам груп в організаційних питаннях при встановленні та експлуатації теплолічильників.
Радість від низької ціни швидко минає, якість залишається назавжди!

та отримати групову знижку
про нас
© ТОВ "Опалювальні Системи" : OTOS : 2014
UA
RU