Встановлення теплолічильника на будинок, підʼїзд

Встановлення Лічильника тепла на будинок - Харків

економія на опаленні

Якщо порівняти оплату за опалення у будинку де встановлено лічильник тепла з оплатою за тарифом встановленим за квадратний метр, то згідно з даними Київенерго, встановлення лічильника тепла в житловому будинку дозволяє скоротити витрати на опалення в середньому на 25%.

Скорочення плати за опалення після встановлення лічильника тепла відображає лише невідповідність тарифів реальному споживанню тепла, тому що лічильник не знижує споживання тепла будинком, а лише враховує його реальну витрату.

ВАЖЛИВО! компанія OTOS не може гарантувати і тим більше розрахувати розмір економії на опаленні, яку ви отримаєте від встановлення лічильника тепла в будинку. Найкращий орієнтир для вас — це будинок схожої конструкції, обладнаний теплолічильником.

Як досягти економії на опаленні у багатоповерхівці

виконаємо роботи без вашої участі

  • Отримаємо технічні умови
  • Розробимо та погодимо проект
  • Виконаємо монтаж лічильника тепла
  • Організуємо опломбування теплолічильника

з чого почати встановлення лічильника тепла

1 Зв'яжіться з нами та дізнайтеся у менеджера вартість встановлення лічильника тепла зі стандартним набором матеріалів. За запитом вам може бути надіслано на e-mail, комерційну пропозицію.

2 Проведіть збори мешканців та отримайте згоду на встановлення лічильника тепла більш ніж у 50% власників квартир. Результати зборів оформіть протоколом із підписами всіх згодних мешканців вашого будинку.

3 Якщо на зборах було прийнято рішення про встановлення теплолічильника, зв'яжіться з нами та передайте протокол зборів для отримання технічних умов у теплопостачальній організації.

Ми направимо спеціаліста для формування остаточної вартості встановлення лічильника тепла, яка буде прописана у договорі. Ймовірно, сума трохи зміниться відносно спочатку названої, оскільки буде враховано фактично необхідний набір матеріалів, та як правило, це не більше +/- 10%.

Форма протоколу зборів мешканців для встановлення лічильника тепла у будинку

4 Організуйте збір коштів на встановлення лічильника тепла.

Рекомендація: cуму, що підлягає здачі з власника кожної квартири, рекомендуємо визначати так, щоб за умови збору грошей з 70% квартир вашого будинку, коштів вистачило б на покриття витрат на встановлення теплового лічильника.

У будь-якому випадку у вашому будинку, як і в інших, знайдеться хтось хто скаже, що зараз грошей немає або я здам коли отримаю економію... ви краще за нас знаєте своїх мешканців . Тому якщо не хочете, щоб поки що незгодні мешканці не завадили більшості охочих встановити теплолічильник — прийміть до уваги нашу пораду.

часті питання

Чи можна встановити лічильник тепла на під'їзд чи тільки на весь будинок?

Лічильник тепла встановлюють на елеваторному вузлі змішування (він же рамка, він же ІТП), або на загальний трубопровід, що об'єднує кілька вузлів змішування. Тому, щоб визначити кількість рамок у вашому будинку і зрозуміти, чи можна встановити лічильник тепла на під'їзд, перед зборами мешканців краще поспілкуватися зі слюсарем, який обслуговує ваш будинок.

Як правило, до одного елеваторного вузла (рамки) підключено від одного до трьох під'їздів. Якщо у вашому будинку одна рамка живить три під'їзди, то і лічильник можна встановити лише на три ці під'їзди разом.

Якщо у вашому будинку кілька елеваторних вузлів об'єднаних загальною трубою, то можна поставити один лічильник на загальній трубі на всі рамки та всі під'їзди, які вона живить.

Хто знімає показання?

Показання з лічильника тепла знімає раз на місяць один із мешканців будинку, як правило це голова ОСББ, і відвозить їх у теплову мережу або передає їх у теплову мережу за телефоном.

Чи потрібно закривати лічильник?

Хоча лічильник і має індивідуальний номер зареєстрований за вами в тепловій мережі і без паспорта його не встановити на комерційний облік — крадіжки теплових лічильників із підвалів трапляються. Чи то мисливцями за кольоровими металами, чи то людьми, які не знають про неможливість його повторного використання. Тому тепловий лічильник рекомендується розташовувати в приміщенні, що замикається.

Чи регулює лічильник температуру?

Тепловий лічильник ніяк не впливає на температуру теплоносія і не регулює його потік. Лічильник просто обчислює спожите тепло, а скорочення плати за опалення виходить через невідповідність встановлених тарифів реальному споживанню тепла будинком. Управляють теплоспоживанням прикриваючи засувку на вводі теплової мережі, або автоматичним регулятором встановленим у тепловому пункті.

Як оплачуватимуть спожите тепло мешканці, які не здали гроші на встановлення теплолічильника в будинку?

Кількість тепла нарахована теплолічильником розподіляється між усіма мешканцями будинку пропорційно до опалювальної площі їхніх квартир. Тому мешканці які не здали гроші на встановлення теплолічильника будуть платити так само, як і ті, хто здав.

про нас
© ТОВ "Опалювальні Системи" : OTOS : 2014
UA
RU