Модульний блочний тепловий пункт (ІТП)

Блочний тепловий пункт

автоматизація теплового пункту дозволяє скоротити витрати на опалення:

30% у житлових будинках

40% у адміністративних будівлях

як досягається економія

Виключаються перетопи в теплі дні опалювального періоду

Програмне зниження температури води у системі опалення в нічний час, а для адміністративних будівель і в неробочий час

Збільшується циркуляція води у системі опалення, за рахунок чого згладжується нерівномірність прогріву стояків та опалювальних приладів

більше про економію після реконструкції ІТП

переваги блочних ІТП : OTOS

Узлова поставка модульного ІТП

Крупно-вузлове постачання
Блок поставляється розібраним на 4-5 частин, кожна з яких має масу до 50 кг. У комплекті йде докладна інструкція з монтажу та налаштування.

Швидкий монтаж блочного теплового пункту

Швидкий монтаж
Установка блочного теплового пункту займає до двох днів, а для його монтажу необхідно 3 особи слюсар, зварювальник та електрик.

Налаштування автоматики та технічне обслуговування ІТП

1 рік технічного супроводу
При підключенні контролера до мережі інтернет, наш спеціаліст протягом першого опалювального сезону віддалено налаштує контролер на оптимальний режим та навчить вас його користуванню.

Гарантія на блочний тепловий пункт

2 роки гарантії
Блочні теплові пункти комплектуються високоякісним європейським обладнанням, автоматикою Danfoss та насосами Wilo.

Розробимо та узгодимо проект модульного блоку ІТП

Розробимо та погодимо проект
При необхідності наші фахівці отримають дозволи, розроблять та узгодять проектну документацію на реконструкцію теплового пункту.

Модульний блок теплового пункту з безшумними насосами

Безшумні насоси
У модульних блочних теплових пунктах застосовані німецькі безшумні насоси з мокрим ротором і їх справді взагалі не чути.

як працює
модульний блочний тепловий пункт

Основне завдання блочного ІТП – це підтримання температури води у системі опалення залежно від температури зовнішнього повітря, при цьому температура води що прийшла з теплової мережі може перевищувати необхідну температуру для системи опалення.

Блочний тепловий пункт має контролер, у який вноситься залежність температури води у системі опалення від температури зовнішнього повітря. Додатково до погодозалежного управління можна задати часовий графік зниження температури у певні дні тижня та час доби. Температура води у системі опалення, буде тим вищою, чим холодніше на вулиці. Керування контролером не складніше, ніж управління сучасним мобільним телефоном.

До контролера блочного теплового пункту підключається датчик температури зовнішнього повітря і датчик температури теплоносія на подачі до системи опалення.

Для зниження температури води у системі опалення, змішується потік води, що відбирається з подачі теплової мережі і потік води, що відбирається зі зворотнього трубопроводу системи опалення. На пропорцію змішування впливає регулятор теплового потоку, який за сигналом датчика температури на подачі змінює об'єм води, що відбирається з теплової мережі.

Стабільну циркуляцію забезпечує безшумний циркуляційний насос. При цьому обсяг води, що циркулює в системі опалення, не зміниться навіть при повному припиненні відбору з теплової мережі.

Регулятор перепаду тиску необхідний для стабілізації гідравлічного режиму на вводі теплової мережі, обмеження максимальної витрати теплоносія та створення оптимального режиму для регулятора теплового потоку.

Конструкція модульного теплового пункту

область застосування

Блочний тепловий пункт "ВАТТ" призначений для реконструкції ІТП у житлових будинках та адміністративних будівлях, що відповідають таким умовам:

1 Тепловий пункт будівлі обладнаний елеваторним вузлом змішування.

2 У тепловому пункті встановлена та знаходиться у справному стані запірна арматура на вводі від джерела тепла та на виході у систему опалення.

3 На вводі теплової мережі перед передбачуваним місцем встановлення блоку автоматизації встановлено лічильник тепла з сітчастим фільтром.

4 У системі опалення не встановлено радіаторних термостатичних клапанів.

Реконструкція теплового пункту з блочним тепловим пунктом ВАТТ

модифікації блочних теплових пунктів ВАТТ

Блочний тепловий пункт ВАТТ для заміни елевтора

блочний тепловий пункт із двома насосами (рекомендується)

Блочний тепловий пункт комплектується двома безшумними циркуляційно-змішувальними насосами з мокрим ротором, один з яких завжди знаходиться в резерві і автоматично включається у разі виходу з ладу робочого насоса.

Роздільна конструкція насосів дозволяє демонтувати та відправити на ремонт насос, що вийшов з ладу під час опалювального сезону, без шкоди роботі системи опалення.

Модульний тепловий пункт для заміни елеватора

модульний тепловий пункт з одним здвоєним насосом

Модульний тепловий пункт комплектується одним безшумним здвоєним циркуляційно-змішувальним насосом з мокрим ротором. Один насос завжди знаходиться в резерві та включається у разі виходу з ладу робочого насоса.

Подвоєна конструкція насосів більш доступна за ціною, ніж два окремі, але у разі виходу з ладу одного з насосів його неможливо відправити на ремонт без зупинки системи опалення та розбирання насоса.

Блок автоматизації теплового пункту для заміни елеватора

блок автоматизації теплового пункту з одним насосом

Блок автоматизації комплектується одним безшумним циркуляційно-змішувальним насосом з мокрим ротором.

Це найдоступніша за ціною комплектація блоку автоматизації. У разі виходу з ладу насоса нормальна експлуатація системи опалення можлива лише після його заміни або ремонту. Цей блок рекомендується застосовувати якщо на складі завжди є аналогічний насос, який монтажна бригада зможе встановити.

де взяти кошти на реконструкцію ІТП

Фонд Енергоефективності за програмою "Енергодім" компенсує до 70% витрат

Пропонує два пакети компенсацій для ОСББ, в які входить реконструкція теплового пункту. Докладніше ...

Міські програми компенсацій "70/30" та "75/25" беруть на себе до 75% витрат

Умови програм відрізняються залежно від міста, але такі програми є майже у всіх містах.

про нас
© ТОВ "Опалювальні Системи" : OTOS : 2014
UA
RU