Повірка теплолічильника у Харкові

Повірка квартирного теплолічильника Харків

Через чотири роки після встановлення кожен квартирний теплолічильник має пройти повірку. Повірка лічильника тепла підтверджує його здатність обчислювати тепло з похибками що не перевищують дозволених. Після повірки теплолічильник вважається допущеним для комерційних розрахунків ще на чотири роки.

для повірки теплолічильника необхідно

OTOS єдиний регіональний представник Landis&Gyr у Харкові
  • Викликати метролога з теплопостачальної організації для зняття номерних пломб, та зкладання акту розпломбування з записом кінцевих показань теплолічильника.
  • Демонтувати теплолічильник, а на його місце встановити вставку замінник, якщо демонтаж проходить в опалювальний сезон і під час повірки не допускаються перерви в подачі тепла.
  • Замінити елемент живлення в обчислювачі. Лише оригінальним. Наша компанія є офіційним представником виробника теплолічильників Landis Gyr (Німеччина) і при заміні ми використовуємо лише оригінальні елементи живлення.
  • Відправити лічильник тепла на повірку, під час якої він пройде тестування, а по її завершенню буде зроблено відмітку в паспорті або видано сертифікат, що підтверджує придатність теплолічильника для комерційних розрахунків.
  • Теплолічильник встановити на попереднє місце і викликати метролога для його опломбування та взяття на облік.
  • А через чотири роки процедуру слід повторити.

Компанія Otos готова виконати повірку теплолічильника в Харкові незалежно від того, чи був цей лічильник встановлений нашою або сторонньою організацією.

якщо ви встановили теплолічильник у нас і до нас звернулися за повіркою, крім повірки ви отримуєте:

1 продовження гарантії на теплолічильник Landis Gyr після першої повірки ще на один рік. Сертифікат підтверджує, що компанія OTOS є єдиним регіональним представником Landis&Gyr в м. Харків та має право надавати розширені гарантійні зобов'язання

2 продовження гарантії на монтаж із безкоштовним виїздом майстра у разі підтікання, так само ще на один рік

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2022 р. № 412 - якщо строк дії повірки вашого теплолічильника закінчується у період воєнного стану - повірку таких приладів можна зробити на протязі трьох місяців після відміни воєнного стану. У разі припадання часу повірки на опалювальний період, повірку можна виконати після закінчення опалювального періода.

вартість робіт з повірки

1300 грн. Повірка теплолічильника
450 грн. Заміна елемента живлення на лічильниках Landis&Gyr T230/T330. На інших типах лічильників 650 грн.
400 грн. Демонтаж та Монтаж теплолічильника
Вам не доведеться їхати до офісу для укладання договору Повірки та йти до банку для його оплати. Ми надішлемо договір вам на email або Viber, а оплатити його ви зможете відсканувавши QR код у додатку Приват 24
та отримати групову знижку
про нас
© ТОВ "Опалювальні Системи" : OTOS : 2014
UA
RU