Встановлення лічильників води у Харкові

встановлення лічильників води

з лічильником ви сплачуєте лише за спожите

переваги для наших клієнтів

виконуємо всі роботи без вашої участі у бюрократичних процедурах

гарантія на лічильники від 3 до 5 років в залежності від обраної вами моделі, а гарантія на монтажні роботи один рік

під час монтажу використовуються лише матеріали з товстостінної латуні підвищеної надійності

з чого складається встановлення лічильників води

1 Обстеження водопровідного вооду в квартиру та складання кошторису на монтажні роботи. Обстеження виконується до укладення договору на встановлення лічильників води. Плата за обстеження із замовника не стягується.

2 Розробка проектної документації на встановлення лічильників води у квартирі. Проектна документація розробляється нашою проектною групою після укладення договору на встановлення.

3 Узгодження проектної документації з постачальником послуг водопостачання. Ця процедура займає від 3 до 14 днів.

4 Монтаж лічильників води у квартирі замовника. Для скорочення термінів монтажні роботи можуть бути виконані паралельно із погодженням проектної документації.

5 Виклик працівника метрологічної служби водопостачальної організації для опломбування встановлених лічильників води. З моменту опломбування розрахунки за спожиту воду провадяться за показаннями лічильників.

схема встановлення лічильника води

Схема встановлення лічильника води

У стандартну комплектацію матеріалів необхідних для встановлення лічильника води входять:

Лічильник води — на трубопровід холодної води встановлюються лічильники з максимально допустимою температурою води, що протікає 40°C, а на гарячу 90°C.

Кульовий кран — необхідний відключення квартирної системи водопостачання від магістрального водопровідного стояка. Відключення також потрібно для демонтажу лічильника води на повірку.

Сітчастий фільтр — захистить лічильник води та водорозбірні прилади від шламу, що потрапляє з водопровідного стояка.

Зворотний клапан — запобігтиме протоку води через лічильник у зворотному напрямку. Зворотний протік може утворитися при виході з ладу змішувача, який перепускатиме воду з гарячого трубопроводу в холодний, або навпаки.

Приєднувальні штуцера — (накидні гайки) дозволять демонтувати лічильник на повірку і знову встановити його не розбираючи весь вузол. На момент повірки замість лічильника води встановлюється трубна вставка.

про нас
© ТОВ "Опалювальні Системи" : OTOS : 2014
UA
RU