Встановлення лічильника тепла на перший поверх, нежитлове приміщення у Харкові

Встановлення лічильника тепла на перший поверх у Харкові

скільки можна заощадити з теплолічильником

Точно цього ніхто не знає і яким би розумником не був - розрахувати не зможе. Але точно можна сказати що, Ви платитимете тільки за те, що споживали і зможете відкрити опалення коли вважаєте за потрібне, а закрити коли воно вам не потрібно.

Скільки тепла ви споживатимите за той час, коли воно Вам буде потрібно, залежить від того, як часто Ви користуєтесь приміщенням, яку температуру в ньому підтримуєте в робочий та неробочий час (на вихідні та на ніч можна буде прикривати), які тепловтрати у Вашому приміщенні через стіни і вікна, які джерела тепла крім радіаторів у ньому є (деякі магазини опалюються за рахунок тепла, що виділяється холодильниками, а деякі офіси за рахунок тепла, що виділяється комп'ютерною технікою і людьми, що працюють в них).

Виходячи з досвіду встановлення теплолічильників на офіси та магазини, кафе та салони краси... - ми не змогли пригадати жодного приміщення яке скоротило витрати на опалення менше ніж у два рази, згадали кілька приміщень де скоротили витрати в 3 рази та масу приміщень, де після встановлення теплолічильника повністю перекрили опалення і оплачують тільки за втрати тепла з труб старої системи опалення, що залишилися в їх приміщеннях.

Вартість робіт з встановлення теплолічильника та влаштування системи опалення нелінійно залежить від площі приміщення, тому для приміщень з площею понад 150 метрів квадратних окупність, як правило, становить від одного до двох опалювальних сезонів. Для приміщень меншої площі - окупність дещо більша.

Закон забороняє відключення систем опалення квартир та вбудованих нежитлових приміщень від центральної системи опалення. Це означає, що не можна демонтувати опалювальні прилади і взагалі нічого не платити за опалення. Вам все одно будуть приходити платіжки незалежно від того, є у Вас опалювальні прилади чи ні. Також не можна відмовитися від центрального опалення на користь газового котла, електричного опалення або іншого джерела тепла.

Тож єдиний спосіб економити на опаленні в приміщеннях нежитлового фонду, вбудованих у житловий будинок, - це встановлення теплолічильника на своє приміщення.

На жаль, не можна просто взяти та встановити теплолічильник на кожну батарею у вашому офісі або магазині та платити за їх показаннями. Це пов'язано з технічними особливостями теплолічильників та нездатністю їх роботи у вертикальних системах опалення. Тому щоб встановити теплолічильник потрібно повністю переробити систему опалення вашого приміщення.

Встановлення теплолічильника на офіс, магазин у Харкові

У процесі реконструкції ваші опалювальні прилади будуть відключені від будинкових стояків, а стояки теплоізольовані. З теплового пункту житлового будинку у ваше приміщення буде заведено дві окремі труби (подюча та зворотня) на яких і буде встановлено лічильник тепла.

У ваших приміщеннях буде влаштована індивідуальна система опалення, яка об'єднає всі опалювальні прилади та підключиться до цих вдох труб.

Для керування споживанням тепла буде встановлено клапан ручного регулювання, за допомогою якого ви зможете змінювати відбір води з теплової мережі, не порушуючи при цьому циркуляцію у своїй системі, — до повного перекриття подачі. Циркуляцію в системі опалення забезпечить безшумний насос.

Програмне скорочення споживання тепла в неробочий час і вихідні дні можна реалізувати встановивши автоматичний регулятор, який за заданим графіком знижуватиме температуру в опалюваних приміщеннях. Крім того, цей регулятор підтримуватиме температуру води, що надходить до системи опалення, залежно від температури зовнішнього повітря, що забезпечить додаткову економію енергії.

Автоматично підтримувати комфортну температуру в приміщеннях магазину, можна встановивши радіаторні термостатичні клапани, які при відхиленні температури від заданої будуть перекривати подачу теплоносія через опалювальні прилади.

це дозволить вам

  • зменшити витрати на опалення
  • створити комфортну температуру в приміщенні
  • оплачувати за власним лічильником тепла
  • вмикати та вимикати опалення, коли вам завгодно

порядок встановлення теплолічильника

1 Отримати у теплопостачальника дозвіл на улаштування індивідуальної системи опалення та розробити проектну документацію.

2 Погодити з теплпостачальною компанією проектну документацію на окрему систему опалення у вашому приміщенні та встановлення теплолічильника.

3 Відключити існуючі опалювальні прилади від стояків будинкової системи, а транзитні стояки теплоізолювати.

4 Cмонтувати індивідуальну систему опалення з власним насосом і програмним регулятором для автоматичного керування споживанням тепла (регулятор обовʼязково для приміщень з площею більше за 150м²).

5 Підключити систему опалення до теплових мереж та встановити лічильник тепла.

6 Організувати приймання системи опалення теплопостачальною компанією та поставити теплолічильник приміщення на облік.

Важливо ! Процес влаштування індивідуальної системи опалення з теплолічильником та оформлення всієї дозвільної документації в залежності від теплопостачальної організації займає від 2х до 6ти місяців.

про нас
© ТОВ "Опалювальні Системи" : OTOS : 2014
UA
RU