Встановлення лічильника тепла на перший поверх, нежитлове приміщення у Харкові

Встановлення Лічильника тепла на нежитлове приміщення (офіс, магазин) вбудоване в житловий будинок у Харкові
  • Не переплачуйте за опалення
  • Сплачуйте лише за спожите тепло
  • Керуйте системою опалення
  • Створіть комфортну температуру в приміщенні
  • Починайте опалювальний сезон коли завгодно

скільки можна заощадити з теплолічильником

Точно цього ніхто не знає і яким би розумником не був - розрахувати не зможе. Але точно можна сказати що, Ви платитимете тільки за те, що споживали і зможете відкрити опалення коли вважаєте за потрібне, а закрити коли воно вам не потрібно.

Скільки тепла ви споживаєте за той час, коли воно Вам буде потрібно, залежить від того, як часто Ви користуєтесь приміщенням, яку температуру в ньому підтримуєте в робочий та неробочий час (на вихідні та на ніч можна буде прикривати), які тепловтрати у Вашому приміщенні через стіни і вікна, які джерела тепла крім радіаторів у ньому є (деякі магазини опалюються за рахунок тепла, що виділяється холодильниками, а деякі офіси за рахунок тепла, що виділяється комп'ютерною технікою і людьми, що працюють в них).

Виходячи з досвіду встановлення теплолічильників на офіси та магазини, кафе та салони краси... - ми не змогли пригадати жодного приміщення яке скоротило витрати на опалення менше ніж у два рази, згадали кілька приміщень де скоротили витрати в 3 рази та масу приміщень, де після установки теплолічильника повністю перекрили опалення і оплачують тільки за втрати тепла з труб старої системи опалення, що залишилися в їх приміщеннях.

Вартість робіт з встановлення теплолічильника та влаштування системи опалення нелінійно залежить від площі приміщення, тому для приміщень з площею понад 150 метрів квадратних окупність, як правило, становить від одного до двох опалювальних сезонів. Для приміщень меншої площі - окупність дещо більша.

порядок встановлення лічильник тепла у нежитловому приміщенні

Правила забороняють відключення систем опалення квартир та вбудованих нежитлових приміщень від центральної системи опалення. Це означає, що не можна демонтувати опалювальні прилади і взагалі нічого не платити за опалення. Вам все одно будуть приходити платіжки незалежно від того, є у Вас опалювальні прилади чи ні. Також не можна відмовитися від центрального опалення на користь газового котла, електричного опалення або іншого джерела тепла.

Тож єдиний спосіб економити на опаленні в приміщеннях нежитлового фонду, вбудованих у житловий будинок, - це встановлення теплолічильника на своє приміщення, що дозволить cплачувати тільки спожите тепло.

На жаль, не можна просто взяти та встановити теплолічильник на кожну батарею у вашому офісі або магазині та платити за їх показаннями. Це пов'язано з технічними особливостями теплолічильників та нездатністю їх роботи у вертикальних системах опалення. Тому щоб встановити теплолічильник потрібно - відключити ваші опалювальні прилади від старої будинкової системи та підключити до теплової мережі окремою горизонтальною гілкою, яка опалюватиме лише Ваше приміщення. На окрему гілку можна змонтувати індивідуальний теплолічильник та поставити такий прилад на облік у теплопостачальній компанії.

щоб встановити теплолічильник у вбудованому приміщенні, необхідно:

1 Отримати у теплопостачальника дозвіл на улаштування індивідуальної системи опалення та розробити проектну документацію.

2 Погодити з теплпостачальною компанією проектну документацію на окрему систему опалення у вашому приміщенні та встановлення теплолічильника.

3 Відключити існуючі опалювальні прилади від стояків будинкової системи, а транзитні стояки теплоізолювати.

4 Cмонтувати індивідуальну систему опалення з власним насосом і програмним регулятором для автоматичного керування споживанням тепла (регулятор обовʼязково для приміщень з площею більше за 150м²).

5 Підключити систему опалення до теплових мереж та встановити лічильник тепла.

6 Організувати приймання системи опалення теплопостачальною компанією та поставити теплолічильник приміщення на облік.

про нас
© ТОВ "Опалювальні Системи" : OTOS : 2014
UA
RU