Тепловізійне обстеження будівлі, приміщення, квартири

Тепловізор – це оптичний прилад, що фіксує температуру на поверхні елементів, що потрапляють у фокус і виводить результати у вигляді спектрального зображення, на якому поверхні з різною температурою відображені різними кольорами. На термограмі (фото зроблене тепловізором) у червоно-синьому спектрі, холодніші поверхні зображені у синіх тонах, а поверхні з вищою температурою – у червоних тонах.

тепловізійне обстеження будівель виконують з метою

Тепловізійне обстеження будівель

1 Енергетичний аудит будівлі зі складанням плану заходів щодо скорочення споживання тепла.

Невиправдана перевитрата тепла системою опалення в багатоповерховій будівлі може становити до 70%. Тепловізійне обстеження будівлі є одним з ключових інструментів енергоаудиту.

Перевірка фасаду будівлі тепловізором

2 Перевірка якості виконання робіт з утеплення фасаду – пошук теплових дірок та містків холоду.

Низька якість виконання теплоізоляційних робіт може звести нанівець наявність теплової ізоляції на трубопроводах та стінах. Обстеження стін тепловізором виявить ділянки з дефектами монтажу та недостатньою товщиною ізоляції конструкції.

Обстеження вікон тепловізором

3 Діагностика дверних та віконних конструкцій, а також якості виконання робіт з їх монтажу.

У житловому приміщенні половина спожитого на опалення тепла йде через вікна, тому якість віконних конструкцій та правильність їх монтажу істотно впливають на споживання тепла приміщенням.

Тепловізійне обстеження радіаторів опалення

4 Діагностика систем опалення, водопостачання, виявлення причин недогріву / перегріву приміщень, що обслуговуються.

Тепловізійне обстеження системи опалення виявить нерівномірність прогріву опалювальних приладів, розбалансованість системи опалення по гілках, а також порушення циркуляції у системах гарячого водопостачання.

Фото тепловізором електричного щита

5 Обстеження електричних щитових, пошук перегріву в електричних мережах.

Перевантаження електричних мереж, викликане високою підключеною потужністю або недостатнім перетином кабелю, призводить до підвищення температури проводки, а перегрів з'єднувачів свідчить про поганий контакт.

Дільниці проводки з підвищеною температурою добре видно на термограмі.

Пошук прихованих трубопроводів тепловізором

6 Пошук прихованих трубопроводів у системі опалення прокладених у конструкції підлоги, стін виконується при працюючій системі опалення.

А ось пошук витоків у прихованих трубопроводах часто не дає точних результатів, тому що місце розриву трубопроводу і місця витікання води в конострукцію підлоги можуть відрізнятися.

вартість тепловизійного обстеження

вид обстеження тепловізором ціна грн.
Тепловізійна зйомка квартири. За результатами обстеження замовнику надається термограма зсередини приміщення. 10 грн./м²
за площею підлоги
але не менше 800 грн.
Тепловізійне обстеження приватного будинку. Зйомка будинку теплоізором виконується зсередини і зовні. За результатами обстеження замовнику надається термограма. 10 грн./м²
за площею підлоги
але не менше 1000 грн.
Обстеження тепловізором адміністративної будівлі / багатоповерхового житлового будинку. Обсяг та форма звітів виконаних за результатами обстеження будівлі тепловізором узгоджуються із замовником. від 3000 грн.

умови проведення обстеження тепловізором

  • Різниця температур всередині приміщення та зовні повинна перевищувати 10°C.
  • Досліджувана поверхня не повинна зазнавати потрапляння прямих сонячних променів протягом більш ніж години до моменту зйомки тепловізором.
  • Обстежувана будівля повинна знаходитись у стабільному тепловому режимі не менше ніж 12 годин.
про нас
© ТОВ "Опалювальні Системи" : OTOS : 2014
UA
RU