Індивідуальне опалення у нежитловому приміщенні

Індивідуальне опалення вбудованого магазину

Ваш офіс або магазин або салон краси розташовано на першому поверсі житлового будинку і Ви хочете скоротити витрати на опалення та Вам набридло платити скажені гроші за холодні батареї, а автономне газове опалення встановити неможливо?

Рішення — індивідуальне опалення підключене до теплових мереж!

індивідуальна система опалення дозволить вам

  • зменшити витрати на опалення
  • створити комфортну температуру в приміщенні
  • вмикати та вимикати опалення, коли вам завгодно
  • оплачувати за власним лічильником тепла

розмір економії на опаленні

Індивідуальна система опалення економія

Насамперед ви повинні розуміти, що, виконавши індивідуальну систему опалення з власним лічильником тепла, ви отримуєте можливість керувати системою та оплачувати лише спожите тепло. Ви отримуєте "кермо" за допомогою якого самі зможете впливати на комфорт та економію залежно від ваших потреб.

Одні з наших замовників відкривають систему на початку грудня, а закривають на початку березня, інші включають опалення тільки на час бенкетів та заходів, що проходять в їх ресторанах, а хтось опалює спочатку до кінця опалювального сезону, але тільки в робочий час, а у когось тепловиділення від торгового або виробничого обладнання достатньо для покриття істотної частки теплового навантаження приміщення.

Зрозуміло, що економія витрат на опалення в кожному з цих випадків буде різною, тому обіцяти вам гарантоване скорочення витрат на 30, 50 або 70% було б не коректно. Краще за Вас, особливостей вашого приміщення ніхто не може знати, ми можемо вам тільки гарантувати, що ви будете оплачувати тільки спожите тепло і керувати температурою у своєму приміщенні.

що саме робиться для улаштування індивідуального опалення

Якщо ваш офіс або магазин розташовано на першому поверсі житлового будинку, то найімовірніше, при верхній подачі по вертикальних стояках до вас приходить вже остиглий, практично холодний теплоносій.

У процесі реконструкції ваші опалювальні прилади будуть відключені від будинкових стояків, а стояки теплоізольовані. З теплового пункту житлового будинку у ваше приміщення буде заведено дві окремі труби (подюча та зворотня) на яких і буде встановлено лічильник тепла.

У ваших приміщеннях буде влаштована індивідуальна система опалення, яка об'єднає всі опалювальні прилади та підключиться до цих вдох труб.

Вузол управління Індивідуальною системою опалення вбудованого магазину

Для керування споживанням тепла буде встановлено клапан ручного регулювання, за допомогою якого ви зможете змінювати відбір води з теплової мережі, не порушуючи при цьому циркуляцію у своїй системі, — до повного перекриття подачі. Циркуляцію в системі опалення забезпечить безшумний насос.

Програмне скорочення споживання тепла в неробочий час і вихідні дні можна реалізувати встановивши автоматичний регулятор, який за заданим графіком знижуватиме температуру в опалюваних приміщеннях. Крім того, цей регулятор підтримуватиме температуру води, що надходить до системи опалення, залежно від температури зовнішнього повітря, що забезпечить додаткову економію енергії.

Автоматично підтримувати комфортну температуру в приміщеннях магазину, можна встановивши радіаторні термостатичні клапани, які при відхиленні температури від заданої будуть перекривати подачу теплоносія через опалювальні прилади.

Важливо ! Процес влаштування індивідуальної системи опалення та оформлення всієї дозвільної документації в залежності від теплопостачальної організації займає від 2х до 6ти місяців.

про нас
© ТОВ "Опалювальні Системи" : OTOS : 2014
UA
RU